City Design Penthouse With Terrace

  • Wi-Fi
  • Κλιματισμός
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Το διαμέρισμα City Design Penthouse With Terrace Ντίσελντορφ 76 τ.μ. Απέχει μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Luegplatz και περίπου 2 χλμ. από Κεντρικός ς Ντίσελντορφ.

Το διαμέρισμα City Design Penthouse With Terrace με 1 υπνοδωμάτιο διαθέτει μικρή κουζίνα με συσκευές για την προετοιμασία των δικών σας πιάτων.

St. Anthony επίσης βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια. Μουσείο Γκαίτε βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Το αεροδρόμιο Ντίσελντορφ Διεθνές βρίσκεται σε απόσταση 5 χιλιομέτρων από αυτό το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near City Design Penthouse With Terrace Ντίσελντορφ
Wohnung In Toplage In Duesseldorf-Oberkassel
Τιμή μόνο για κινητά

Wohnung In Toplage In Duesseldorf-Oberkassel

8.4
Πολύ καλό 13 σχόλια
223 μ από το κατάλυμα
Messe Ferienwohnung Duesseldorf Oberkassel
Τιμή μόνο για κινητά

Messe Ferienwohnung Duesseldorf Oberkassel

7.2
Καλό 33 σχόλια
1.1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 176 USD 158
ανά νύχτα
Epic Location
Τιμή μόνο για κινητά

Epic Location

9.2
Άριστο 151 σχόλια
1.2 χλμ. από το κατάλυμα
USD 175 USD 158
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Ταράτσα

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 13:00 έως 20:00
    Check-out: έως 12:00
    Αριθμός αδείας006-2-0027635-26
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποιο αεροδρόμιο βρίσκεται πιο κοντά στο το διαμέρισμα City Design Penthouse With Terrace;
      Το διαμέρισμα City Design Penthouse With Terrace απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Ντίσελντορφ Διεθνές.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα City Design Penthouse With Terrace;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα City Design Penthouse With Terrace περιλαμβάνουν Casa Galicia και Spaghetti & Stars και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα City Design Penthouse With Terrace;
      Η έκταση του το διαμέρισμα City Design Penthouse With Terrace αποτελεί 76 μ².
    • Πόσα άτομα μπορούν να φιλοξενηθούν στο το διαμέρισμα City Design Penthouse With Terrace;
      Το διαμέρισμα City Design Penthouse With Terrace μπορεί να προσφέρει διαμονή σε 6 άτομα.
    • Στο διαμέρισμα υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, διαμέρισμα διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    City Design Penthouse With Terrace Ντίσελντορφ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο